Üyelik Sözleşmesi

VERİ GÜVENLİĞİ

Kişisel bilgileriniz (isim, soyisim, e-posta adresi,kişisel bilgiler satın aldıklarınız vb.) tüm hassas ve özel bilgiler, en üst seviyede elektronik ve fiziksel güvenlik standartlarında saklanmakta ve ürün veritabanının korunduğu sistemle korunmaktadır.

VERİ PAYLAŞIMI www.wormnet.com.tr yukarıda sözü edilen özel içerikli bilgiler dışındaki genel kullanıcı bilgilerini, sunduğu hizmetleri daha yararlı kılmak ve müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutabilmek amacıyla tahlil ederek yorumlama hakkını saklı tutar. Ayrıca kullanıcılar onay verdikleri zaman bu bilgiler wormnet.com.tr tarafından yorumlanarak ürün güncellemeleri, indirim duyuruları ve özel öneriler amacıyla kullanılabilir. Üye olurken verdiğiniz tüm bilgilere sadece siz ulaşabilir ve siz değiştirebilirsiniz. Başka birinin sizinle ilgili bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir. Üyelikten ayrılanların tüm bilgileri silinir.

ÖDEME İŞLEMLERİ SIRASINDA

Satın alınan bir ürünün teslimatı için istenen kimlik bilgisi, irtibat numarası ve teslimat adresi gibi bilgilerin bütünüyle yeniden yazılmasına gerek yoktur. Ayrıca bu bilgilerinizi isteğiniz doğrultusunda güncelleyebilmenize olanak tanır.

GÜVENLİ ALIŞVERIŞ GARANTİSİ

Alışveriş sırasında kullanılan kredi kartı ile ilgili bilgiler siteden bağımsız olarak 128-bit şifrelenip bankalara sorgulanmak üzere ulaşır. Bu bilgiler direkt olarak bankaların sunucularından geçtiği için hiçbir şekilde tarafımızdan

görüntülenemez. Kartın kullanılabilirliği onaylandığı takdirde alışverişe devam edilebilir. Kartla ilgili hiçbir bilgi site tarafından görüntülenmediğinden, üçüncü şahısların herhangi bir koşulda bu bilgileri görüntülemesi, ele geçirmesi engellenmiş olur. İnternet sitemiz çok yüksek güvenlik sistemleri ile korunmakta ve hem şirketimiz hemde üyeler için % 100 güvenlik garantisi sağlamaktadır.